Ne Zaman Başlıyor

4N1K İlk Aşk Ne Zaman Başlıyor?

04.01.2019
210
4N1K İlk Aşk Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

FOX TV ekranlarında bu sezon yayına başlamasının ardından bitmiş olan 4N1K:İlk Aşk dizisi, yeni sezon çalışmalarına başladı. Peki izleyenlerin merakla beklediği 4N1K: İlk Aşk ne zaman başlıyor?

Yeni sezon hazırlıklarına başlamış olan dizinin baş rollerinde yine Gözde Mutluer, Cemrehan Karakaş, Sina Özer, Eslem Akar, Cihan Şimşek ve Bülent Alkış gibi isimler yer alıyor.

Murat Onbul’un yönetmenliğini yapan dizinin ilk sezonu 12 bölüm devam etmişti. Hazırlıklarına şuanda devam eden dizinin ikinci sezonun yazılması için Onur Dur ile bir anlaşma sağlandı. Daha önce Siyah İnci dizisinin senaristlik görevini de yapmış olan genç yazar, hangi konular üzerinden devam edeceği şuanda merak konusu olmaya başladı.

4N1K: İlk Aşk isimli dizinin ikinci sezonunun FOX TV ekranlarından mı yoksa FOX TV’ye ait internet sitesi üzerinden mi yayınlanacağı hakkında şuan net bir şey bilinmiyor.

Önce çekimlerine geçtiğimiz günler içerisinde başlanmış olan 4N1K: İlk Aşk çok yakın bir zamanda FOX TV’de izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018