Ne Zaman Başlıyor

7 Kocalı Hürmüz Ne Zaman Başlıyor?

08.12.2018
141
7 Kocalı Hürmüz Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Dev kadroya sahip ‘’7 Kocalı Hürmüz’’ İstanbul’da yeni bir organizasyona imza atmak için hazırlık yapıyor. Türk mizahındaki önemli bir isim olan Sadık Şendil tarafından yazılan 7 Kocalı Hürmüz ne zaman başlıyor?

Oldukça iddialı bir oyuncu kadrosu ve usta oyuncunun Müjdat Gezen’in yorumlarını katacağı oyun yeniden sahne almak için hazırlık yapıyor. Yapımcılığını ve yönetmenliğini yine Müjdat Gezen üstlenirken oyunda, Müjdat Gezen, Yonca Evcimik, İlker Ayrık, Birce Akalay, Ersan Bostancıoğlu, Ömür Arpacı, Suzan Kardeş, Arzu Olcay, Mehtap Ar, Aykut Taşkın, Can Bana, Cengiz Okuyucu, Barış Taşkın ve Cengiz Gezgin gibi isimler rol alıyor.

7 Kocalı Hürmüz ne zaman başlıyor

Bahar Karçan ile Leyla Gezen’in oyunun tasarımları üstlenilirken, Pınar Ataer’de koreografisini dizayn ediyor. Oyunun müzikalinde ünlü bestekar Atilla Özdemiroğlu’na ait ‘’ Yalnız Kullar (Tanrım)’’ isimli parçası yer alıyor. Aynı zamanda Sadık Şendil’in vermiş olduğu vasiyet üzerine İstanbul Türküleri’de sahne alıyor.

7 Kocalı Hürmüz 8 Aralık cumartesi günü TİM Show Center İstanbul’da tiyatro sevenlerin karşısına çıkıyor. Oyun sadece bu tarihteki gösterisi ile sınırlı kalmayacak. 22 Aralık cumartesi ve 5 Ocak 2019 cumartesi günü yine TİM Show Center İstanbul’da sahne alacak. Oyun ile ilgili biletler şuanda Biletix üzerinden satışına devam ediliyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018