Ne Zaman Başlıyor

Arzu Tramvayı Ne Zaman Başlıyor?

05.12.2018
99
Arzu Tramvayı Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Uzun bir aradan sonra Arzu Tramvayı yeniden sahne almak için hazırlık yapıyor. Sadece Türkiye’de değil Dünya ülkelerinde bile klasik olmayı başarmış usta oyunun biletleri satışa çıktı. 75 yıl öncesinde Tennessee Williams’ın yazmış olduğu tiyatro tekrar izleyiciler ile buluşacak. Arzu Tramvayı ne zaman başlıyor?

1982 yılında Müşfik Kenter ve Yıldız Kenter’in sahne alarak oynanan oyunun yeniden sahnelenecek olması tiyatro sevenlerde büyük bir heyecan uyandırdı. Şuanda sahne alacak oyunda Zerrin Tekindor, Şebnem Bozoklu, Onur Saylak ve İbrahim Selim gibi isimler yer alacak.

Arzu Tramvayı Ne Zaman Başlıyor

Arzu Tramvayı’na ait premier 29 Kasım 2017 tarihinde Uniq Hail’de düzenlenecek. Aynı zamanda 29 Kasımdan sonra ise oyunun sahne almaya devam edeceği belirtildi.

Hilal Saral’ın yönetmenliği ve Tolga Çetin’in görüntü yönetmenliğini yapacağı Arzu Tramvayı, 8 Aralık Cumartesi akşamı UNIQ Hall İstanbul’da sahne alarak başlıyor. Yine 15-22 Aralık 2018, 12-18 ve 25 Ocak 2019 tarihlerinde yine UNIQ Hall İstanbul’da sahnelenmeye devam edecek. Organizasyonla ilgili olan biletler şuanda Biletix üzerinden satılmaya devam ediliyor. BKM ve ID iletişim’in ortaklaşa yapımcılığını üstlendiği oyun şimdiden büyük ilgi görmüş durumda. Kısa zaman içerisinde biletlerin tükeneceği belirtiliyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018