Ne Zaman Başlıyor

Avengers 4 Ne Zaman Başlıyor?

27.11.2018
194
Avengers 4 Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Avengers 4 filmi için her geçen gün farklı detaylar sızmaya devam ediyor. Avengers Infinity War ile başarılı bir şekilde çalışmaları yakalamış olan Marvel, yakın bir zamanda serinin devamı olacak film ile seyircilerin karşısına çıkmayı planlıyor. Film ile ilgili detaylar ortaya çıktıkça sinema sevenlerde derin heyecanlar duymaya devam ediyor.

Avengers 4 fragmanı ne zaman yayına giriyor?

Geçtiğimiz sezon nefesleri kesecek bir sinema filmine imza atılmıştı. Şimdilerde ise sinema severler serinin devamı olarak vizyona girecek Avengers 4’e gözlerini çevirdi. Filmin yayınlanacak tarihi sonunda beli oldu.

Avengers 4 ile ilgili fragman önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor. Henüz bu konuda net bir tarih olmasa da, filmin yayına gireceği tarih netlik kazandı.

Avengers 4 ne zaman yayınlanacak?

Marvel tarafından verilen bilgilere göre 26 Nisan 2019 tarihinden itibaren Avengers 4 filimin vizyona gireceği duyuruldu. Filmin fragmanı henüz yayınlamamış olsa da, beyaz perdeye yansıyacağı tarihin belli olması bile filmi takip edenleri heyecanlandırmaya yetti.

Daha önceki seride bir takım olaylar içinden çıkılmaz hale gelerek final yapmıştı. Bundan dolayı yeni filmin nasıl bir senaryo ile çıkacağı ise merak konusu. Son dönemlerde her ne kadar filmin senaryosuyla ilgili bilgiler yayınlanmış olsa da, bunlar sadece iddiadan öteye geçemedi. 2019 nisan ayında vizyona girecek olan serinin devam filminde şimdiye kadar görülmemiş aksiyon sahnelerinin bizi beklediği de Marvel tarafından belirtildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018