Ne Zaman Başlıyor

Black Mirror Ne Zaman Başlıyor?

25.12.2018
106
Black Mirror Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

İzleyenlerin büyük bir merak içerisinde beklediği Black Mirror 5. sezon yayınlanacağı tarih konusunda bilgiler gelmeye başladı. Netflix tarafından atılan bir tweet beklentilerin ayyuka çıkmasına neden oldu. Peki Black Mirror ne zaman başlıyor?

Heyecan içerisinde beklenen Black Mirror 5. sezon ile ilgili bilgiler Netflix tarafından sızdırıldı. Geçtiğimiz sezonun son bölümü 27 Aralık 2017 tarihinde yayınlanmış tekrar yeni sezonun Aralık ayı sonlarında yayınlanması beklenmekteydi. Fakat Netflix tarafından bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştı.

Black Mirror ne zaman başlıyor

Oldukça popülaritesi yüksek yayın servisinden atılan ve daha sonrasında hemen kaldırılan tweette ilk bölümün tarihi göründü. Black Mirror: Bandersnatch isimli bölümü 28 Aralık tarihinde yayınlanması bekleniyor.

Özel bölüm de yayınlanabilir

Bandersnatch, Black Mirror için 5. sezonun ilk bölümünün adı olabileceği gibi yıl başı özel bölümü olarak da izleyicilerle buluşturulabilir. Ancak yine de atılan bu tweet sonrasında yeni bölümlerin ne zaman ekranlara geleceği konusundaki tarih netlik kazanmış oldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018