Ne Zaman Başlıyor

Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlıyor?

24.11.2018
124
Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Geçtiğimiz sezon heyecanlı geçen bölümler ardından müthiş bir sezon finali ile sezonun kapanışı yapılmıştı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm ile başlayacak olan yeni sezonu izleyicileri adeta iple çeker duruma geldi. Her bölümde farklı maceralara sahne olan dizinin yine TRT 1 ekranlarından yayınlanmaya devam edeceği duyuruldu.

Televizyon tarihinde en fazla izlenme oranını elinde bulunduran Diriliş Ertuğrul, yeni sezona da bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezonda savaş sahneleri bol şekilde ekrana taşınmıştı.

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Başrol de Engin Altan Düzyatan’ın oynadığı dizinin yayınlanacağı tarih merak konusu olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon finalini TRT 1 ekranlarında yapan dizi yine TRT1 ekranlarından her hafta Çarşamba günleri saat 20:00’de yayınlanmaya devam edecek.

Dizinin yapım şirketinden gelen açıklamalar ile 5.Sezonun daha heyecanlı sahnelere konu edileceği belirtildi. Aksiyon dolu sahneler izleyiciler ile buluşma gerçekleştirirken, buna uygun kostüm, sanat ve koreografi çalışmalarına da son hız devam edildiği bildirildi. Bilindiği üzere sadece Türkiye’de değil dünya üzerindeki tam 65’tan fazla ülke de dizi beğeni ile izlenmeye devam etmektedir.

Diziye Yeni Oyuncular Katılacak Mı?

Yapımcı tarafından diziye yeni oyuncuların takviyesi konusunda önemli açıklamalar geldi. Gerek görüldüğü taktirde Burak Özçivit gibi önemli isimlerin dizi kadrosuna katılabileceğinin müjdesini verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018