Ne Zaman Başlıyor

Dorock XL Beşiktaş Konserleri Ne Zaman Başlıyor?

29.11.2018
234
Dorock XL Beşiktaş Konserleri Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

İstanbul Kadıköy’de önemli organizasyonlara imza atılarak başlanan konserlere şuanda Dorock XL Beşiktaş’ta yakın bir zamanda Anadolu Yakası’nı sallamak için hazırlık yapıyor. Yabancı müzik denildiği zaman bir çok önemli ismin bir araya geldiği organizasyon Dorock XL Beşiktaş’ta gerçekleşmesi için son hız çalışmalara devam ediliyor.

İstanbul’da şuanda eğlence merkezleri arasında gözde konumuna gelen Meydan Beşiktaş içinde bulunan alanda, önemli organizasyonların ev sahipliğine imza atılacak. Merak içerisinde beklenen müziğin önde gelen isimleri Dorock XL’de 2000 seyirci kapasiteli alanda Beşiktaş’ta yapılması için günler sayılıyor. Kaliteli müzik yapan tüm farklı tarzdaki sanatçıları aynı çatı altında toplayarak büyük bir organizasyona ev sahipliği yapılması için sektörün önde gelen markalarıyla anlaşmalar yapılmaya devam ediliyor. Bu muhteşem kapalı alan içinde gerçekleşecek canlı performanslar sizleri kendinizden geçirecek.

dorock xl besiktas

Sadece bir gün değil haftanın tam 7 günü alan içindeki organizasyonlar aralıksız şekilde devam edecek.

30 Kasım Orange Blossom, 1 Aralık Ümit Besen & Pamela, 4 Aralık Burcu Tatlıses, 5 Aralık Nuri Harun Ateş, 6 Aralık 7 Pink Floydlar ve 2 Prenses, 7 Aralık Mirkelam, 8 Aralık Fatma Turgut, 12 Aralık Evet Ne Söylüyoduk, 13 Aralık Pera, 14 Aralık Mabel Matiz, 15 Aralık Athena ve daha birçok sanatçının yer alacağı Dorock XL Beşiktaş organizasyonlarına ait biletler şuanda Biletix üzerinden satılmaya devam ediyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018