Ne Zaman Başlıyor

Duman Konseri Ne Zaman Başlıyor?

01.12.2018
157
Duman Konseri Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Türkiye’de Rock dalında 2000 yılından bugüne dek başarılı performanslar sergileyen Duman grubu farklı şehirlerde hayranlarıyla bir kez daha buluşmak için hazırlık yapıyor. Haberi yayınlanmasından sonra hayranlarında heyecan uyandıracak kadar etkileyen Duman konseri ne zaman başlıyor? Sorusun yanıtı yazımızın devamında.

duman konseri ne zaman basliyor

Sahne performansları bakımından izleyenlere her zaman coşku ve eğlenceyi aynı anda yaşatmış olan Duman grubu, bir kez daha farklı şehirlerde yapılacak konserler ile hayranlarının karşısına çıkacak. Grubun son isimli Darmaduman’dan parçalarında seslendirileceği konsere ilginin fazla olması bekleniyor.

Biletix üzerinden şuanda konsere ait biletler satışa çıkmış durumdadır. Duman grubu ilke olarak 11 Aralık salı günü 222 Park Eskişehir’de hayranları ile buluşacak. Sadece bu konser ile sınırlı kalmayacak. 14 Aralık cuma günü İzmir Arena İzmir’de vereceği konser ile 2018 yılını tamamlamış olacak. Duman grubu 2019 yılının Ocak ayında yine konserine kaldığı yerden devam edecek. 12 Ocak 2019’da Kalender Plaza Kayseri’de konser verecek.

Tüm şehirlerde vereceği biletler hakkında bilgiyi daima Biletix üzerinden öğrenebilirsiniz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018