Ne Zaman Başlıyor

Eleq Bilgi Yarışması Ne Zaman Başlıyor?

08.12.2018
521
Eleq Bilgi Yarışması Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Türk Telekom tarafından geliştirilen bilgi yarışması ‘’eleq’’ Android ve İOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için kullanıma sunuldu. Para ödülü verilecek olan eleq bilgi yarışması ne zaman başlıyor?

Operatör bağımsız bir şekilde yayın hayatına devam eden yarışma programı eleq uygulamaya sahip olan tüm mobil cihazlardan oynanma şansına sahiptir. Canlı olarak gerçekleştirilen yarışma programında doğru bildiği soru karşılığında para ödülü almaya hak kazanıyor.

10 soru karşılığında doğru yanıtı veren yarışmacılar arasında eşit miktarda ödül paylaştırılıyor. İlk olarak canlı yayınını geçtiğimiz Eylül ayının 13’ünde gerçekleştiren Türk Telekom, kısa bir süre içerisinde 12 bin gibi kullanıcı sayısına ulaştı.

Eleq Bilgi Yarışması Ne Zaman Başlıyor

eleq yarışma programı haftanın her günü canlı olarak saat 20:00’de yapılıyor. 10 saniye içerisinde gelecek her soruya doğru yanıt vermeniz durumunda ödül almaya hak kazanıyorsunuz.

Mobil uygulama üzerinden canlı yayınlanacak yarışmaya giriş yaptıktan sonra diğer kullanıcılar ile kıyasıya yarış başlıyor. 10 adet sorunun hepsine doğru yanıtı veren kullanıcılar ödülü kendi arasında paylaşıyor. Soru sorulmaya başlandığı andan itibaren sorunun süresi başlıyor. Doğru yanıt vermeniz durumunda diğer soruyu yanıtlamaya hak kazanıyorsunuz. Yanlış bir cevap verilecek olur ise elenmiş oluyorsunuz. Paylaştırılan ödüller 50 TL tutarına ulaştığı zaman kazanan kişinin ilgili banka hesabına gönderim sağlanıyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018