Ne Zaman Başlıyor

Elif’in Düşleri Tiyatrosu Ne Zaman Başlıyor?

10.12.2018
115
Elif’in Düşleri Tiyatrosu Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Çocukların fazla şekilde sevdiği çizgi film karakteri Elif’in Düşleri tiyatro oyunuyla sahne alacak. Bir müzikal gösteriyle gösterisi ile sahnede hayranları ile buluşacak olan Elif’in Düşleri Tiyatrosu ne zaman başlıyor?

Salih Dede, Selim ve daha birçok sürpriz karakterler ile tüm çocuklarla birlikte sizleri de düşlerine davet ediyor. Yayınladığı çizgi film ile çocukların sağlıklı yiyecekleri ve besinlerinde ayrıca değerlerini, neye yaradıklarını öğreten çizgi film, bu sefer tiyatro oyunu olarak sahne alıyor. İnsanlara yardımcı olacak bilgileri pekiştirmekte olan çocuklar, Elif’in kendi sesinden besinlerin değerlerini ve içerdiği vitaminleri öğrenme şansına sahip oluyor. Bu bilgileri eğlenceli bir şekilde aktarması da çocukları daha istekli bir şekilde öğrenmesini sağlıyor.

 Elif'in Düşleri Tiyatrosu ne zaman başlıyor

Bir hayal dünyası içinde meyve ve sebzeler ile konuşarak, onlar ile farklı oyunları oynayan çocuklar meyve ve sebzeleri tanıyarak faydalarını eğlenerek öğrenmelerini sağlamakta olan çizgi film karakteri müzikal eşliğinde ve farklı dekorlarıyla çocuklara unutulması güç olan eğlenceli dakikaları yaşatmak için hazırlık yapıyor.

14 Aralık cuma günü Nazilli Bd. Mehmet Yüzügüller Sahnesi Aydın’da ilk sahnesini alacak olan Elif’in Düşleri Tiyatrosu, 15 Aralık cumartesi İzmir AKM Yunus E. İzmir’de, 16 Aralık Aydın Kültür Merkezi Aydın’da, 22 Aralık Nilüfer Bld. Uğur Mumcu Sahnesi Bursa’da 1 Ocak 2019 salı günü Antares Sanat Merkezi Tiyatrosu Ankara’da ve 4 Ocak 2019 Cuma günü Eskişehir Zübeyde Hanım Kültür Mrk. Eskişehir’de çocuklar ile buluşacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018