Ne Zaman Başlıyor

Erkek Arkadaşım Bir Feminist Ne Zaman Başlıyor?

18.12.2018
236
Erkek Arkadaşım Bir Feminist Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Yeni sezonun oldukça yeni oyunu ile Şükrü Özyıldız ve Meriç Aral izleyicilerin karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Yepyeni romantik aşk hikayesinde ikili bir araya geliyor. Peki Erkek Arkadaşım Bir Feminist ne zaman başlıyor?

Komik, tutkulu ve modern açıdan oldukça etkili tiyatro oyunuyla sahneye taşınacak aşk hikayesinde Meriç Aral ve Şükrü Özyıldız gibi önemli isimle rol alıyor. Eyüp Emre Uçaray tarafından yönetilen bu başarılı oyunun ne zaman sahne edileceği ise tiyatro sevenler açısından merak ediliyor.

Erkek Arkadaşım Bir Feminist ne zaman başlıyor

Erkek Arkadaşım Bir Feminist Konusu

Kate, yaşadığı ilişkilerinde sürekli olarak kötü adamların zulmüne maruz kalmak kendisinde bıkkınlık etkisi yaratmıştır. Diğer yandan düzgün yapıda olan bir adamla da ilişkisi alevlenmektedir. Fakat burada ne yapacağını bir türlü kestiremez. Gerçekleşecek bir davete katılan Kate, burada Steve ile tanışacaktır. Ancak Steve tam bir feminist karaktere sahiptir. Kate, Lipstick, Cupcake ve Heathcliff’e yakınlık duymasındaki aşkından vazgeçmek zorunda mı kalacak?

Erkek Arkadaşım Bir Feminist oyunu 1 Şubat 2019 cuma günü Profilo KM Büyük Salon İstanbul’da sahne alarak başlıyor. Yine 8 Şubat Cuma Profilo KM Küçük Salon İstanbul, 9 Şubat cumartesi Caddebostan Kültür Merkezi İstanbul, 15-16 Şubat cuma Profilo KM Küçük Salon İstanbul, 22 Şubat Sabancı KM Kocaeli ve 8-10-17-30 Mart tarihlerinde Profilo KM Büyük S. İstanbul’da sahne alarak son bulacak. Oyun ile ilgili biletler şuanda Biletix üzerinden satışa sunulmuş durumdadır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018