Ne Zaman Başlıyor

Game of Thrones Final Sezonu Ne Zaman Başlıyor?

22.11.2018
371
Game of Thrones Final Sezonu Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Dünya ülkelerinde en çok izlenen dizilerde ilk sırada kalma başarısını göstermiş Game of Thrones final yapmaya hazırlanıyor. Game of Throne final sezonu ne zaman başlıyor, hepsini yazımızda bulabilirsiniz.

HBO tarafından yapımının üstlendiği fenomen dizi GOT, yani Game of Thrones’un yeni sezonu için geri sayım başladı. Diziyi takip edenler Ejderha’nın Akgezen olmasından sonra surun yıkılması sahnesiyle etkilenmiş, yeni sezonda kazanan tarafın hangisi olacağını ve çok sevilen karakterin başına gelecekleri merak içerisinde bekliyor.

Game of Thrones yayınlanacak olan 8. sezonuyla şimdiye dek çekilmiş en büyük savaş sahnelerine sahip olacağı söyleniyor. Game of Thrones için yayın tarihi belli oldu.

Game of Thrones Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Popüler dizi de Jon Snow karakterini canlandıran Kit Harrington, kendi sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım ile büyük heyecan yarattı. Peki Game of Thrones yeni sezon ne zaman? Dizinin başrol oyuncusunun yaptığı paylaşımda 8. yani yeni sezon için Nisan 2019’da başlayacağını belirtti.

Bu paylaşımdan sonra dizi hayranları artık derin bir nefes alarak, yayına gireceği Nisan ayının biran önce gelmesini heyecan içerisinde beklemeye başladı.

HBO tarafından dizide iki önemli oyuncu olan Kit Harrington (Jon Snow) ile Emilia Clarke (Daenerys Targaryen)’in karda çekilmiş bir pozunu yayınlamasından sonra, izleyicilerin aklına Beklenen kış gelecek mi? Sorusunun gelmesine neden oldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018