Ne Zaman Başlıyor

Halil Sezai Konseri Ne Zaman Başlıyor?

09.12.2018
93
Halil Sezai Konseri Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Ünlü sanatçı Halil Sezai sevenlerinin karşısına yeni konseri ile çıkmak için hazırlık yapıyor. Herkesin merak içerisinde beklediği Halil Sezai konseri ne zaman başlıyor?

Halil Sezai 1979 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiş ilköğretim ve lise eğitimini ise Eskişehir’de gerçekleştirmiştir. Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünden 2003 yılında mezun olarak 2015 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde ise İleri Oyunculuk bölümünü bitirmiştir. Yüksek lisansa sahip olan sanatçı, oyuncu olarak sanat hayatına başlamıştır. Devlet Tiyatrosunda sahne aldığı dönemlerde Leonce karakteriyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü’nü almıştır. Birçok dalda farklı ödülleri almış olsa da, Müzik kariyerine 2011 yılında giriş yaptı. Seni Beklerken isimli albümü ile solo bir çalışmasıyla ismini duyurmaya başladı.

Halil Sezai konseri ne zaman başlıyor

2013 Yılında Ey Aşk isimli albüm ile ikinci solo çalışmasını yaptı. 2015 yılına girildiğinde Ervahı Ezelden isimli albümü ile üçüncü solo çalışmasını yaparak, Kral Tv Müzik Ödülleri’nde En iyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünün sahibi oldu. Aynı yıl içerisinde Altın Kelebek Ödülleri’nde de En İyi Şarkı Yazarı ve En İyi Çıkış Yapan Sanatçı ödülünü almaya hak kazandı.

14 Aralık cuma akşamı Hayal Kahvesi Atakent İstanbul’da, 20 Aralık perşembe akşamı Hayal Kahvesi Çanakkale’de, 22 şubat 2019’da Hayal Kahvesi Emaar İstanbul’ da sevenlerinin karşısına çıkacak. Konser ile ilgili biletler biletix üzerinden satışı yapılmaya devam etmektedir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018