Ne Zaman Başlıyor

Hep Sonradan Ne Zaman Başlıyor?

18.12.2018
117
Hep Sonradan Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Merhum Ahmet Kaya’nın eserlerinin ve hayatından kesitlerin yer aldığı ‘’Hep Sonradan’’ isimli tiyatro oyunu seyircilerin karşısına çıkmak için hazırlık yapıyor. Özellikle Ahmet Kaya hayranlarının merak etmesine neden olan Hep Sonradan ne zaman başlıyor?

Paris’e sürgün olmasından sonra çocukluk arkadaşı Ahmet Kaya’nın eserlerinin unutulmaması ve tekrar hatırlanması çabasıyla Salih’in ortaya çıkarmasıyla hikayesi tiyatro sahnesine taşınmış olacak. Hem sürgünde yaşamış olduğu zorlu hikayesi hem de parçalarının tekrar hafızalarda yer edinmesi için sahnelenecek oyunu duyan tiyatro sevenler ve Ahmet Kaya hayranları oyunun ne zaman sahne alacağını merak etmiş durumda.

Hep Sonradan ne zaman başlıyor

Metin Göksel’in yönetmenliğini, Onur Ünlü’nün süpervizörlüğünü yaptığı Hep Sonrada isimli tiyatro oyununda, Cüneyt Yalaz, Elit Andaç Çam, Saim Güveloğlu, Ahmet Melih Yılmaz, Banu Açıkdeniz, Ferya Sosyal gibi deneyimli oyuncularda rol alıyor. Kardeş Türküler’in Ahmet Kaya’nın parçalarını seslendireceği ve hayatından kesitlerin yer alacağı tiyatro oyununun başlamasına sayılı günler kalmış durumda.

Hep Sonradan isimli tiyatro oyunu 9 ile 10 Ocak 2019 Çarşamba ve Perşembe günü UNIQ Hall İstanbul’da sahne alarak başlıyor. Oyun ile ilgili biletler şuanda Biletix üzerinden satışa çıkmış durumdadır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018