Ne Zaman Başlıyor

John Wick 3 Ne Zaman Başlıyor?

23.11.2018
114
John Wick 3 Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Sinema sevenlerin merak içerisinde beklediği John Wick 3 filmi için yayın tarihi belli oldu. Baş rollerinde Keanu Reeves, Halle Berry ve Anjelica Huston’ın yer aldığı filmde nefes kesici sahnelerinden bir kaç resim yayınlandı.

Aksiyon ve gerilim tarzındaki filmin yönetmenliğini Chad Stahelski yaptığı filmde firari bir adamın yaşadığı olayları konu edilmektedir.

John Wick 3 Filmi Konusu

Temel kuralları çiğnemiş olan John Wick, tam olarak kellesini getirene 14 milyon dolarlık bir ödül verilecektir. Normal şekilde devam eden hayatı içerisinde genç adam Continental Hotel isimli yerde birisinin ölümüne neden olmuştur. Söz konusu olan kurban ise bir Yüksek Masa üyesi olması kendisinin işlerini bir hayli zorlaştırır. Her türlü şekilde işi bitmiş olan adam için son şansı otel sahibi Winston verecektir. Tam olarak kaçabilmek için kendisine bir saatlik süre tanınmıştır. Eğer ki kaçışı gerçekleştiremeyecek ise hayatı büyük bir tehlike içine girecektir. Artık kendisine güven duyan diğer arkadaşlarıyla da iletişimi kesilmeye başlamıştır. ABD’nin New York City kentinde kaçış mücadelesi içinde tek güveneceği şey servisteki endüstri olacaktır.

John Wick 3 Yayın Tarihi Ne zaman?

Macera filmlerinden hoşlananlar için filmin vizyona giriş tarihi 17 Mayıs 2019 olarak belirlendi. Yani 2019 Mayıs ayından itibaren tüm sinema severler filmi izleme imkanına sahip olacaktır.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018