Ne Zaman Başlıyor

Kidding Ne Zaman Başlıyor?

04.12.2018
126
Kidding Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Jim Carrey’nin baş rolünde bulunduğu Kidding dizisi 2.sezon yayınları için gerekli olan onaylarını sonunda aldı. David Holstein tarafından oluşturulan dizi yine ikinci sezonu ile izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Kidding ne zaman başlıyor?

Aradan geçen 20 yıldan sonra ekranlara tekrar dönüş yapan Jim Carrey, Kidding dizisinde Jeff isimli karaktere hayat veriyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda Frank Langella, Catherine Keener, Justin Kirk, Cole Allen, Tara Lipinski ve Ginger Gonzaga gibi isimlerde bulunuyor. 11 Kasım’da final yapacağı ile ilgili dedikodular ortaya çıkmasından sonra yoğun bir tepki almaya başlayan dizi yapımcısı tekrar 10 bölümler halinde ekranlara gelmek için kolları sıvadı.

Kidding Dizisi Konusu

Jeff her kesimden insanlar için en komik yüz olarak televizyon ekranlarında yer almaktadır. Fakat ailesinde yaşanan bir kriz sonrasında her şey alt üst olacak şekilde etkilenecektir. Bu durumda Jeff kendisini farklı olayların içinde bularak bunlarla da uğraşmak zorunda kalacaktır.

Kidding ikinci sezon bölümleri ile 2019 yılından itibaren tekrar ekranlara dönecek. Bu konuda net bir tarih olmasa da 10 bölümden oluşan dizinin yeni bölümleri önümüzdeki yıl içinde izleyenler ile buluşacağı kesinlik kazandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018