Ne Zaman Başlıyor

La casa de papel Ne Zaman Başlıyor?

02.12.2018
113
La casa de papel Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Bütün dünyada olduğu gibi Türkiye sınırları içinde de çok fazla beğeni kazanan La Casa de Papel dizisinin 3.sezonunun ne zaman başlayacağını izleyenler merak içerisinde beklemekteydi. Yayınlanan 2.sezon finalinin ardından dizi tamamen final yapacağı düşünülmekteydi. Ancak alınan kararında hiç de öyle olmadığı görülüyor. Peki La Casa de Papel ne zaman başlıyor?

La Casa de Papel 2 sezon yayınlanmasından sonra izleyicileri adeta kendisine bağımlı hale getirmişti. Yabancı dizileri izlemekten keyif alan insanlar özellikle sosyal medya üzerinden dizi hakkında sürekli paylaşımlar yapmaya devam etti. Ancak herkesin aklındaki soru işareti yeni bölümlerin ekrana gelip gelmeyeceği durumu idi. Şimdi La Casa de Papel dizisinden gerekli haberler gelmeye başladı.

La Casa De Papel 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2.Sezon başarılı bir şekilde yayınlanmasından sonra, dizi final yapacağı dedikodusu yayılmaya başlamıştı. Ancak hiç bir şeyde öyle sanıldığı gibi olmadığını gösterdi. Netflix platformu üzerinden yine La Casa De Papel 3.sezon bölümlerini yayınlayacağını duyurdu. Dizi 23 Kasım 2017 tarihinde yayınlanmış olan bölüm ile 2.sezonu tamamlamıştı. Sosyal medya hesabından paylaşılan videodan sonra herkes heyecanlanmaya başladı. 2019 yılının Mayıs ayında dizi tekrar yeni bölümleriyle

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018