Ne Zaman Başlıyor

Manuş Baba Konseri Ne Zaman Başlıyor?

19.12.2018
141
Manuş Baba Konseri Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Manuş Baba Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranları ile buluşmaya hazırlanıyor. Çocukluk döneminde aldığı Manuş ismiyle hayranlarının gönlünde taht kuran sanatçı bir konser resitali sunmak için hayranlarının karşısına çıkıyor. Peki Manuş Baba konseri ne zaman başlıyor?

Çocukluk dönemini yaşarken anneannesinin kendisine Manuş olarak seslenmesiyle bu lakabı alan sanatçı, bebek olduğu dönemde ağzından çıkan ilk ses ve cümledir. Babasına duymuş olduğu saygı ve çevresindekilere karşı olan yaklaşımı kendisininde babacan karakterini gözler önüne sermiştir. Bundan dolayı sanatçı sürekli olarak Manuş Baba olarak bugünlere kadar lanse edilerek gelmiştir.

Manuş Baba konseri ne zaman başlıyor

Tarsus doğumlu olan Manuş Baba, babasının mevsimlik işçilik yapmasından dolayı 1996 yılında bahar ayına girildiğinde ailesi ile birlikte Antalya’ya yerleşerek yaşantısına burada devam etmiştir. Lise dönemlerinde babasının kendisine aldığı gitar ile müzik ile ilk kez tanışan sanatçı, 2015 yılında müzik ile alakalı çalışmalarını ise ilk olarak Murat Kınay ile tanışarak gerçekleştirdi.

Ünlü sanatçı birden fazla şarkısıyla zirvelerde yer almayı başardı. Fiziksel albüm listelerini de alt üst ederek ”En Çok Satanlar” arasındaki yerini aldı.

Manuş Baba konseri 20 Ocak 2019 Pazar akşamı saat 21:00′da Bostancı Gösteri Merkezi İstanbul’da sevenlerinin karşısına çıkıyor. Konser ile ilgili biletler an itibariyle Biletix üzerinden satılmaya devam etmektedir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018