Ne Zaman Başlıyor

Niloya Küçük Balık Müzikali Ne Zaman Başlıyor?

10.12.2018
199
Niloya Küçük Balık Müzikali Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Niloya yepyeni gösterileriyle sevenlerinin karşısına çıkmak için hazırlık yapıyor. Televizyon ekranlarında yayınlanan çizgi film karakteriyle çocuklar tarafından hayran kitlesine sahip olan Niloya şimdilerde düzenlenecek Niloya Müzikali olarak sahnelere geliyor. Özellikle çocukların merak ettiği Niloya Küçük Balık Müzikali ne zaman başlıyor?

Niloya Müzikali, değerli bir oyuncu kadrosu, özel şekilde hazırlanan değerli şarkıları, o çocukların zevkine göre dizayn edilmiş dekoru ve farklı sürprizleri de içeren sahne maceraları ile sahnelere geliyor. Özellikle çocukların mükemmel zaman geçirmesi için özel bir gösteri sunuluyor.

Niloya Küçük Balık Müzikali ne zaman başlıyor

Sadece çocukların değil büyüklerinde ilgisini çekecek olan ve keyifle izlenecek Niloya Müzikali Türkiye turnesi yapmaya hazırlanıyor. 24 ay üzerinde yaşı olan her gruptan çocukların yer alabileceği gösterilerin biletleri satışa çıktı.

11 Aralık salı günü Niloya Küçük Balık Müzikali Kars Halk Eğitim Merkezi’nde ilk gösterimi ile sahne alacak. Gösterileri sadece bu il ile sınırlı kalmayacak. 12 Aralık çarşamba günü Erzincan Müftülük Konferans Salonu Erzincan’da, 13 Aralık perşembe günü Develi Mustafa Aksu KM Kayseri’de, 14 Aralık cuma günü Şereflikoçhisar Nizamülmülk Lisesi Ankara’da, 15 Aralık cumartesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Bilecik’de, 16 Aralık pazar günü Adapazarı Kültür Merkezi-AKM Sakarya’da ve son olarak 2 Ocak 2019’da Alanya Kültür Merkezi Antalya’da sahne alarak turneyi tamamlayacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018