Ne Zaman Başlıyor

O Gece Tiyatro Oyunu Ne Zaman Başlıyor?

04.12.2018
154
O Gece Tiyatro Oyunu Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Kış aylarının gelmesi ile birlikte tiyatro sahnelerindeki hareketlilik de artmaya devam ediyor. O Gece isimli tiyatro oyunu da sanatseverlerin karşısına çıkmak için hazırlık yapıyor. O Gece tiyatro oyunu ne zaman başlıyor?

Özlem Saraç tarafından yazılarak Bile Emin’in yönetmenliğini yaptığı oyunda Şencan Güleryüz, Tolga Güleç, Begüm Birgören, Gözde Çığacı ve Cahit Gök gibi oyuncularda sahne alıyor.

o gece tiyatro oyunu ne zaman basliyor

O Gece Tiyatro Oyunu Konusu

Sıla ile ulaş mutlu bir evlilikle yollarını kesiştirmiş olsa da, artık bu evlilik pek olumlu şekilde ilerlememektedir. Bazı olaylardan dolayı Sıla yorgun düştüğü evlilikte Ulaş ile ayrılma kararı almıştır. Erdem ise kariyer evliliği için hazırlık yapan Ahu ile evlenmek için düşünce yapısında olsa da, Sıla ile karşılaşması birçok şeyin değişmesine neden olur. Artık bir araya gelen Sıla ve Erdem her ikisi de kendilerine umut verici olan çift olamaya başlarlar. Ancak öyle sanıldığı gibi her şey istedikleri gibi gitmeyecektir. Bir davet sırasında Sıla’nın ani şekilde nefesi kesilerek yere yığılmasına neden olur. Erdem yaşadıklarını iş ortağı olan Aydın’a aktararak kendisine yardımcı olmasını ister. Ancak Sıla hayatını kaybetmiştir. Bundan dolayı bu durumdan kurtulması öyle sanıldığı kadar kolay şekilde ilerlemeyecektir.

Heyecanlı olaylara sahne edilecek O Gece tiyatro oyunu 5 Aralık Çarşamba akşamı Artısahne Mecidiyeköy İstanbul’da sahne alarak başlıyor. 7 Aralık da Kadıköy Halk E.M.’de, 11 Aralık da Ataköy Yunus Emre Kültür M.’de, 12 Aralık da KKM Gazanfer Özcen S. ‘de sahne almaya devam edecek. Biletlerin temini Biletix üzerinden sağlanmaya devam edilmektedir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018