Ne Zaman Başlıyor

Oyuncak Hikayesi 4 Ne Zaman Başlıyor?

23.11.2018
257
Oyuncak Hikayesi 4 Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Pixar tarafından ortaya koyulan ve her yaş kesiminden insanlara hitap etme başarısını göstermiş animasyon film serisinin Toy Story’nin yayınlanacak dördüncü filmi için yayınlanacağı tarih belli oldu.

Daha önce yayınlanmış olan başarılı üç filmiyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan yapım, 2019 yılı Haziran ayında vizyona girmek için hazırlanıyor. Serinin son filminde oyuncaklarını bırakmış olan Andy, bu yeni vizyona girecek olan filmde yetişkin bir yapı kimliğiyle izleyicilerle buluşacak. Ayrıca yetkililer tarafından yapılan açıklamada, yeni filmin daha önceki üç filmden bağımsız şekilde bir hikayesinin olacağını belirtiyor. Zaten son filmde hikayenin neredeyse sonunu senaristler getirmişti. Artık animasyon filminin devamı olacak seride yepyeni bir hikaye ile karşımıza çıkacağa benziyor.

 

Oyuncak Hikayesi 4 Yayın Tarihi Belli Oldu

Filmin yönetmeni John Lasseter, Oyuncak Hikayesi 4 filminden izleyenlerin kesinlikle memnun kalacağına inanmakta. En son 2010 yılında film olarak sahne alan hikayede dram yüklü anlara şahitlik etmiştik. Oyuncakların neşeli hallerinden daha çok dokunaklı yapıdaki hikayeyi izleyicilerle buluşturan ünlü yönetmen, filmden olumlu dönüş bakımından sevindirici düzeyde tepkileri almayı başarmıştı.

Oyuncak Hikayesi 4 her ne kadar serinin devamı olarak görünse de, farklı hikayesi ile damga vuracağını bir kez daha belirten yapımcı, 21 Haziran 2019 tarihinde izleyicileriyle buluşacak müjdesini verdi. Filmin hayranları daha şimdiden büyük bir heyecan ile yayınlanacağı tarihi iple çeker duruma geldi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018