Ne Zaman Başlıyor

Sertab’ın Müzikali Ne Zaman Başlıyor?

03.12.2018
127
Sertab’ın Müzikali Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Bugüne kadar İstanbul’da kültür alanında birçok programa ev sahiliği yapmış UNIQ İstanbul, yine harika bir müzikale sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Kültür alanında bu sefer Sertab’ın Müzikali ile sevenlerini bu sefer bir başka yolculuğa çıkaracak.

Daha önce gerçekleştirilen programlarda Sertab’ın Müzikali sürekli olarak kapalı gişe oynamayı başarmıştı. Beyhan Murphy’nin sahne yönetiminin ve koreografisinin düzenlendiği Sertab’ın Müzikali ne zaman başlıyor?

Sertabın-Muzikali

Sertab Erener’in her seslendireceği şarkıya özel hazırlanan kostümlerin altında ise Belma Özdemir’in imzası bulunuyor. Muhteşem yorumu ile izleyicilerine birde görsel şölen sunan Sertab’ın Müzikali 120 dakikadan oluşacak şekilde dinleti sunacak.

7 Aralık cuma akşamı izleyicileriyle buluşacak olan Serab’ın Müzikali, sevenlerinin karşısına büyük bir gösteri ile çıkmaya hazırlanıyor. Şuanda biletlerinin Biletix üzerinden satışı gerçekleştirilen programın, 18 Aralık salı günü ve 24 Aralık pazartesi günü olmak üzere müzikal farklı günlerde de sergilenecek. Benzersiz gösteride sizde yerinizi almak istiyorsanız, şuanda acele ederek Biletix üzerinden biletler tükenmeden temin etmelisiniz. Bugüne kadar kapalı gişe oynayan Serab’ın Müzikali yine aynı performansı biletlere gösterilen yoğun ilgiden dolayı göstereceği bekleniyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018