Ne Zaman Başlıyor

Sıfır Bir Ne Zaman Başlıyor?

22.11.2018
158
Sıfır Bir Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Fazla bir hayran kitlesine ulaşmış olan Adana Sıfır Bir dizisinin 5. sezon ne zaman başlayacağı merak uyandırmaya devam ediyor. Blu TV platformu üzerinde yayınlandıktan sonra bomba etkisi yaratan internet dizisi Adana Sıfır Bir’in yeni sezonu ne zaman başlıyor?

Yayına başladığı ilk günden itibaren Blu TV üzerinden yayın hayatına devam etmekte olan Adana Sıfır Bir Dizisi, yeni sezon ile yine Blu TV üzerinden yayın hayatına devam edecek. Adana’daki suç örgütleri ve çetelerin hayatlarından kesitlerin hikaye olarak ele alındığı dizinin 5. sezonunun yayınlanacağı gün iple çekiliyor. Dizinin hayranları arasında Adana Sıfır Bir yeni sezon ne zaman başlayacak? Sorusunun dedikoduları gittikçe yaygın hale geldi.

Adana Sıfır Bir 4. Sezon Finalinde Neler Yaşanmıştı?

Adana Sıfır Bir dizisinin 4. sezon finalinde Cio Baba ve Özgür hayatını kaybetmişti. Gökhan ise her şeye rağmen hayatına devam ediyor. Kardeşlerinin ölümü ile sarsılan Gökhan, bir an önce intikam almak için planları yapmaya devam ediyor. Aslında geçtiğimiz sezon finalinden sonra gerçek hayatta Cio karakterini canlandıran ile Gökhan arasında gergin anlar yaşanmış, bundan dolayı da Cio ile Özgür karakterinin diziden ayrılmış olduğu dedikoduları damga vurmuştu.

Adana Sıfır Bir Ne Zaman Başlayacak?

Adana Sıfır Bir dizisinin 5.sezon fragmanı yayınlanmış olsa da, yayın tarihi netlik kazanmadı. Yeni sezon Kasım ayı sonlarında ya da Aralık ayı gibi Blu TV’de başlaması bekleniyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018