Ne Zaman Başlıyor

Steam İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?

26.11.2018
121
Steam İndirimleri Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Dünya üzerinde kendisini kanıtlamış en iyi oyun indirme ağlarından birisi olan Steam tarafından yapılan indirim günleri hakkında bilgiyi bu yazımızın devamında bulabilirsiniz. Oyuncuların Steam ürünlerinde hangi oyunların indirimde olduğu günleri öğrenebileceksiniz.

Steam ile ilgili oyunları yakından takip eden kullanıcıların en fazla merak ettiği soruların başında Steam indirimleri ne zaman olur? Gelmektedir. Her oyunun ne zaman indirime gireceği konusunda önceden bilinmesi mümkün olmasa da Steam için belirli zaman aralığında indirimleri yaptığı dönemler vardır. Bu indirimlerden yararlanmak için aşağıda belirttiğimiz bir kaç taktiği göz önünde bulundurmalısınız.

Steam indirimleri ne zaman başlayacak?

Steam indirimlerine büyükten küçüğe doğru göz attığımızda yaz ve kış indirimleri, bahar indirimleri ve günlük, haftalık, hafta ortası ve hafta sonu indirimleri gibi başlıklarda toplanmaktadır.

Her ne kadar bu dönemlerde indirimleri kullanmış olsa da, Steam belirli aralıklarda kullanıcıların karşısına sürpriz indirimlerle de gelebiliyor. Böylelikle her an yayınlanabilecek olan indirimlerin takibini yapabilmek için Steam sayfasını ziyaret etmeyi unutmamalısınız. Sık şekilde girilecek resmi site üzerinden haberler ve çeşitli indirimlerden haberdar olabilmek mümkündür. Aynı zamanda birçok oyun hakkında önemli detayları da buradan öğrenebileceksiniz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018