Ne Zaman Başlıyor

Süper İyi Günler Ne Zaman Başlıyor?

09.12.2018
124
Süper İyi Günler Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Mark Haddon’a ait çok fazla satış görmüş ‘’Süper İyi Günler’’ isimli roman şimdi tiyatro oyunu ile izleyicilerin karşısına çıkmak için hazırlık yapıyor. Peki Süper İyi Günler ne zaman başlıyor?

Oyun şimdiye kadar Londra West End ve New York Broadway ilk sırada olmak üzere dünyaca üne sahip ‘’The Curious Incident of the Dog in the Night-Time’’ adı altında 3 milyon üzerinde bir izleyici sayısına ulaştı. Aynı zamanda En İyi Oyun ilk sırada olmak üzere Tony ve Oliver gibi prestij sahibi ödüllerin de sahibi oldu.

Ford Türkiye , T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Michelin ve Beko gibi dünyaca üne sahip markaları oyuna destek vermektedir. Nedim Saban tarafından ise Türkçe olarak seslendirilmesi yapıldı.

Oyunun başrol oyuncusu Emir Özden olurken, Korel Cezayirli, Ayça Erturan, Celile Toyon ve Didem İnselel gibi isimlerde sahne alıyor. Oyundaki Tohum Zone kategorisine ayrılmış olan biletler sınırlı sayıda ve Biletix’in verdiği destek ile sosyal sorumluluk projesi kapsamında Tohum Otizm Vakfı’na fayda sağlamak için herhangi bir komisyon bedeli alınmaksızın satışı gerçekleştirilecek. Elde edilecek tüm gelir Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanmış olacak.

5 Ocak 2019 tarihinde Artısahne Mecidiyeköy İstanbul’da gösterime girecek oyun yine 6-23 ve 24 Ocak tarihlerinde de Artısahne Mecidiyeköy İstanbul’da gösterime devam edecek. Projeye destek veren Biletix üzerinden şuanda bilet satışlarına devam edilmektedir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018