Ne Zaman Başlıyor

The Punisher Ne Zaman Başlıyor?

30.11.2018
171
The Punisher Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

Çevrimiçi dizi platformları içinde sık şekilde tercih gören Netflix, yeni bir önemli adımı atarak The Punisher dizisinin birinci sezonunun yanına başlamıştı. Dizi sadece platform üzerinden izlenebilir olması bile büyük bir yankı uyandırmasının önüne geçilemedi. Merak içerisinde beklenen soru The Punisher Ne Zaman Başlıyor?

Geçtiğimiz ilk sezonunda 13 bölümlük bir seri halinde izleyiciler karşısına çıkarak büyük beğeniyi kazanmış olan The Punisher yeni sezonu ne zaman başlayacağı konusunda şimdiden merak uyandırmış durumda.

 

The Punisher Konusu

Frank Castle hayata oldukça sevgi dolu şekilde bakan, mükemmeliyet içerisinde devam eden bir yaşantısı bulunan adamdır. Özel ajanlık görevini başarılı şekilde yürüten Frank’ın ayrıca macera ve çeşitli aksiyonlar da hayatında yer almaktadır. Ailesi hiç olmadık bir cinayete tanıklık ederek, hayatlarının kaybetmelerine neden olmuştur. Artık ailesinin yaşam yitirmesinden sonra Frank her şeyini kaybettiğini düşünmektedir. Yaşadığı bir depresyon dolu hayatın ardından verilen yeni görevinde bu ailesini yok edenlere karşı mücadele verecektir. Artık intikam yemini eden Frank’ın önüne geçmeye hiç bir kimse cesaret edemeyecektir.

The Punisher 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Yayına başladığı ilk sezondan sonra büyük ses getiren dizi, 44 dakikalık süren bölümlerinin ardından yeni sezon bölümlerinin bekleyişine geçildi. 2. sezon yayınlanması konusunda herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak 2018 yılının son ayında yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018