Ne Zaman Başlıyor

The Walking Dead Ne Zaman Başlıyor?

02.12.2018
170
The Walking Dead Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

The Walking Dead 9. sezon için artık geri sayım başladı. Yayınlanmış olan yeni sezon ile ilgili poster sonrasında birçok yeniliğin geleceğine işaret ediyor. The Walking Dead ne zaman başlıyor?
8. Sezon yayınlanarak bitmesinin ardından tam bir buçuk yıl geçti. Merak içerisinde beklenen dizi de yine Rick Grimes ekibine karşı liderlik vasfını sürdürecek. Ekip tarafından kendilerince bir medeniyet kurmaya çalışmış olsalar da, Zombi yaratıklarına karşı savaşmak hiçte öyle kolay olmayacaktır. Yaşanan Zombi kıyametinden sonra insanlar sahip oldukları her ne var ise hepsini tek tek yitirmeye başlıyor. Artık insanlar doğanın esiri olmaya başlıyor. Bu durumda üzerilerine büyük bir yükün binmesine neden oluyor. Yaşanacak zorluklar şimdiye kadar kendi oluşturdukları her şeyi tehdit etmeye devam edecektir.

The Walking Dead 9. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Walking Dead 9. sezon bölümleri ile birlikte ilk olarak Amerika’da 7 Ekim itibariyle gösterime başladı. Yeni heyecanlara sahne olacak dizinin diğer ülkelerde yayınlanışının hakkında tam tarih kurgusu verilmemiş olsa da, aşağıdaki posterden sizlerde bir tarih çıkarabilirsiniz.

the-walking-dead-ne-zaman-basliyor

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018