Ne Zaman Başlıyor

Tom Odell Konseri Ne Zaman Başlıyor?

05.12.2018
139
Tom Odell Konseri Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Tom Odell, önümüzdeki yıl Zorlu PSM’yi sallamaya hazırlanıyor. Another Love isimli albümü ile büyük yankı uyandıran Tom Odell konseri ne zaman başlıyor?

Tom Odell Kimdir?

2012 yılında Lily Allen tarafından keşfedilmiş olan ünlü sanatçı, henüz daha 21 yaşındayken ilk olarak EP albümü ile sanat sevenlerin karşısına çıktı. Daha sonrasında ise Songs from Another Love isimli albümü ile de büyük bir çıkış yakaladı. Yine aynı yıl içerisinde fazla şekilde prestij sahibi BRIT Awards’da Critics Choice ödülünü almasıyla da müzik kariyerinde önemli bir yere geldi. 2013 yılında büyük yankı uyandıran Long Way Down piyasa içindeki yerini aldı. Çıkarttığı bu albümden sonra İngiltere listelerinde ilk sırada yer almaya başladı. İlk turnesini ise Billy Joel, Elton John ve The Rolling Stones gibi isimlerle yaptı.

Tom Odell Konseri Ne Zaman Başlıyor

Geçtiğimiz sezon ise Zorlu PSM sahnesinde mükemmel bir performans sergileyerek kendisine hayran bırakan Tom Odell, yine akıllarda yer edinecek oldukça yeni sahne gösterisiyle Zorlu PSM’de sahne almaya hazırlanıyor.

Tom Odell 18 Şubat 2019 tarihinde Zorlu PSM Turkcell Sahnesi İstanbul’da sahne alacak. Düzenlenecek organizasyon ile ilgili biletler şuanda Biletix üzerinden satışa sunuluyor. Sizlerde bu muhteşem konserde yer almak istiyorsanız, hemen biletinizi almayı ihmal etmemelisiniz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018