Ne Zaman Başlıyor

True Detective Ne Zaman Başlıyor?

15.12.2018
173
True Detective Ne Zaman Başlıyor?
Reklam

HBO tarafından yayınlanan ve beğeni ile takip edilen dizilerin başında gelen True Detective’nin yeni fragmanı yayınlandı. Dedektif dizilerinden hoşlananlara hitap eden ve nefesleri kesen dizi True Detective ne zaman başlıyor?

True Detective’nin 3.sezonu merak içerisinde beklenmeye devam ediyor. Ancak yayınlanan fragman sonrasında diziyi takip edenleri daha büyük bir heyecan sarmaya başladı. Yeni sezon öncesinde yayınlanan fragman sonrasında dizi birden fazla soru işaretinin de ortadan kalkmasını sağladı. Ancak yinede bazı sorular gizemliliğini korumaya devam ediyor.

True Detective ne zaman başlıyor

Yayınlanan fragmana baktığımız zaman, yeni sezonda yine baş karakter Wayne Hays yer alacak. Daha önce Oscar almış Mahershala Ali tarafından Wayne Hays karakterine hyat verilecek. 80’li yıllarda üzerinde durarak, fakat herhangi bir şekilde çözüme kavuşturamadığı davanın üzerinden çok fazla zaman geçmiş olsa bile çok fazla etkilenmiş bir hali vardır.

Fragman ana karakterler hakkında biraz fikir sahibi olmamızı sağladı. Ancak dizinin ne şekilde bir hikayesi olacağı konusunda ise net bir şey belli değil. Dizide ana karakter rolünde bulunan Dedektif Hays yemek yediği bir görüntü ile kendisini gösteriyor.

True Detective 3. sezon ile 13 Ocak 2019 tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayacak.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Ne Zaman Başlıyor - 2018